ایزوگام هرچند از انواع با کیفیت باشد و نصب ایزوگام هم با رعایت اصول لازم به انجام برسد، به دلیل شرایط جوی یا استفاده ناصحیح ممکن است بخش‌هایی از آن آسیب ببیند.

برای رفع مشکل نفوذ آب به ساختمان چنانچه کیفیت عمومی ایزوگام خوب باشد، می‌توان محل‌های آسیب دیده را شناسایی نمود و محل نفوذ آب را ترمیم کرد.

ایزوگام

مراحل ترمیم و تعمیر ایزوگام به صورت زیر هستند.

فهرست

شناسایی محل آسیب دیدگی ایزوگام

برای شناسایی محل آسیب می‌توان پس از بارش باران یا به صورت مصنوعی با ریختن آب روی سطح پشت بام، محل آسیب را شناسایی نمود. برای تشخیص دقیق و صحیح، داشتن تجربه و مهارت در این زمینه الزامی است.

ترمیم ایزوگام

پس از شناسایی محل آسیب دیدگی ایزوگام، بسته به نوع آسیب شامل طبله کردن، پارگی، ترک برداشتن یا سایر انواع آسیب، راه حل‌های ترمیمی مختلفی را می‌توان انتخاب نمود.

چنانچه محل آسیب جزئی باشد، می‌توان با نصب یک لایه ایزوگام دیگر روی ایزوگام قبلی، این بخش را عایق‌بندی و ایزولاسیون نمود.

چنانچه محل آسیب گسترده باشد، می‌توان با ایجاد حرارت، ایزوگام قبلی را از سطح بام جدا نمود و در بخش‌های آسیب دیده از ایزوگام جدید استفاده کرد.

سفارش خدمات ترمیم ایزوگام در تهران

برای لکه گیری و تشخیص و رفع مشکل ایزوگام، با ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما در زمینه تشخیص و رفع فوری عیب ایزوگام در کنار شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *