متاسفانه مانند بسیاری از بازارهای دیگر، افراد متقلب و سودجو به بازار ایزوگام و عایق‌های رطوبتی هم وارد شده‌اند و برای کسب سود بیشتر، انواع ایزوگام با کیفیت پایین و غیر استاندارد را تولید و روانه بازار می‌کنند.

ایزوگام‌های تولیدی توسط این اشخاص گاهی با نام‌های تجاری معتبر نیز تولید می‌شوند تا امکان فروش و فریب مشتریان را بیشتر کند. برخی از روش‌هایی که این تولیدکنندگان به کار می‌برند عبارتند از:

  1. تولید ایزوگام با ضخامت کم و کیفیت پایین
  2. تولید ایزوگام از مواد اولیه نامناسب برای ایزوگام
  3. تولید ایزوگام با مواد اولیه کم کیفیت
  4. ترکیب مواد شیمیایی نامناسب با مواد اصلی جهت افزایش سوددهی

ایزوگام تقلبی

شناسایی ایزوگام تقلبی

شناسایی این ایزوگام‌ها توسط مشتریان تقریبا ناممکن است و برای اطمینان از خرید و نصب ایزوگام با کیفیت و عمر و دوام مناسب، لازم است تا از خرید و نصب ایزوگام توسط افراد و شرکت‌های غیرمعتبر خودداری نمایید.

از نشانه‌های تقلبی بودن ایزوگام، می‌تواند قیمت بسیار پایین آن باشد. هیچ گاه نباید این نکته را فراموش کرد که تولید و عرضه کالای با کیفیت، نیازمند صرف هزینه است و چنین کالایی هیچ گاه نمی‌تواند با قیمت‌های بسیار ارزان در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

ایزوگام همچنین باید دارای نشان استاندارد باشد و برای اطمینان بیشتر، دریافت ضمانتنامه ایزوگام یا ضمانتنامه نصب ایزوگام هم می‌تواند خیال شما را برای خرید ایزوگامی با کیفیت و با دوام راحت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *