عایق‌کاری بام و دیوارهای ساختمان در برابر رطوبت باران و برف با روش‌های سنتی و مدرن متفاوتی به انجام می‌رسد. یکی از انواع روش‌های متداول و ارزان قیمت برای ایزولاسیون ساختمان ایزوگام است. ایزوگام از چند لایه حفاظتی برای بهبود کیفیت عایق‌کاری ساخته می‌شود. لایه‌های تشکیل شده از قیرهای صنعتی و طبیعی و لایه‌های ایجاد کننده استحکام( تیشو ) و لایه‌های بیرونی جهت انعکاس نور و حفاظت از ایزوگام در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و همچنین جهت کاهش جذب گرما در تابستان لایه‌های تشکیل‌دهنده یک ایزوگام با کیفیت می‌باشند.

ایزوگام در ضخامت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. بهترین ایزوگام می‌بایست با در نظر گرفتن ویژگی‌های مختلف فیزیکی و شیمیایی تولید و بسته‌بندی و نگهداری شود تا بتواند در مدت‌های طولانی کار عایق‌بندی ساختمان را به انجام برساند.

ایزوگام می‌تواند در سطوح صاف یا در سطوح شیب‌دار و دیوار نصب شود. نصب ایزوگام در هر یک از محل‌های فوق به تخصص و دانش کافی نیاز دارد.
ایزوگام به دلیل وزن کم و قابلیت نصب روی انواع مختلف زیرسازی از جمله بتن، آسفالت، موزائیک و سطوح صاف و شیبدار دیگر، گزینه‌ای در دسترس و قابل انتخاب در اغلب شرایط است. با استفاده از ابزارهای دیگر مثل چسب ایزوگام و پرایمر ایزوگام و ایجاد زیرسازی مناسب می‌توان ایزوگام را در بسیاری شرایط مختلف مورد استفاده قرار داد.

ایزوگام می‌تواند بر اساس سرما و گرمای جوی منطقه و همچنین محل نصب در مناطق سردسیری یا گرمسیری، از انواع مختلفی برخوردار باشد. اگر پیش از نصب ایزوگام شرایط خود را برای ما به خوبی بیان کنید، خواهیم توانست بهترین ایزوگام را با بهترین قیمت به شما ارائه نماییم. جهت مشاوره رایگان و سفارش نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *