اجسام تیز و برنده می‌توانند به سطح ایزوگام آسیب وارد کنند. از جمله میخ، سنگ‌ریزه، کفش‌های دارای زیره خشن و زبر و تیز، پایه‌های کولر و نردبان‌های فلزی، یا هر گونه جسم سنگین و تیز دیگری که ممکن است روی بام قرار بگیرد.

برای استفاده‌ی بهینه و طولانی مدت از ایزوگام بام لازم است تا نکات لازم را رعایت نمایید و دقت کنید که چنین اجسامی را روی بام قرار ندهید.

نصب ایزوگام

برای قرار دادن پایه‌های کولر روی پشت بام، حتما از موزائیک یا تخته‌هایی که بتوانند مانع برخورد پایه‌های تیز کولر به ایزوگام شوند استفاده کنید. همچنین این تخته‌ها باید به اندازه‌ی کافی بزرگ باشند تا فشار وزن وارد شده را بتوانند تقسیم کنند و فشار زیادی روی یک نقطه از ایزوگام وارد نشود.

فهرست

مواد شیمیایی

برخی مواد شیمیایی و نفتی ممکن است باعث آسیب دیدن ایزوگام شما شوند. بنابراین سعی کنید هیچ گونه ماده شیمیایی و خورنده روی بام قرار ندهید. استفاده‌ی درست و اصولی از ایزوگام تضمین می‌کند که بتوانید سال‌ها با خیال آسوده از ایزوگام استفاده نمایید.

پوشش ایزوگام با سیمان

ممکن است بخواهید برای ایمن ماندن ایزوگام در لایه‌های زیرین، روی آن را با سیمان یا آسفالت پوشش دهید تا از برخورد مستقیم اجسام با آن جلوگیری کنید. جهت پوشش ایزوگام با مواد دیگر می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

سفارش نصب و ترمیم ایزوگام

برای مشاوره و سفارش ترمیم یا نصب ایزوگام با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *